Sąlygos ir nuostatos

 

Rekvizitai: 

www.renplaza.lt, svetainė priklauso MB REN Grupė.

Įmonės kodas: 305642410

PVM kodas: LT100013488911

Registracijos adresas: Žygio g. 97-R2, Vilnius, Lietuva, LT-08242.

Kontaktinis adresas: Lukiškių g. 3, Vilnius, Lietuva, LT-01108.

El. paštas: labas@renplaza.com, tel. +370 616 00023

 

Jūs esate: Mūsų svetainės naudotojas

Prieš užsakydami Prekes iš šios Svetainės, atidžiai perskaitykite toliau pateiktas sąlygas ir nuostatas (toliau – Sąlygos ir nuostatos). Užsakydami bet kokias Prekes iš šios Svetainės Jūs sutinkate laikytis šių Sąlygų ir nuostatų.

1. Sąvokos

Sutartis reiškia nuorodą į šias Sąlygas ir nuostatas, Privatumo politiką, bet kokią užsakymo formą ir Jums pateiktas mokėjimo instrukcijas;

Prekės reiškia bet kokias prekes, kurias mes parduodame savo Svetainėje;

Privatumo politika reiškia mūsų Svetainėje pateikiamą politiką, kurioje išsamiai aprašoma, kaip renkame ir saugome Jūsų asmens duomenis;

„Jūs“, „Jūsų“ ir „Tavo“ yra nuorodos į Jus, t. y. asmenį, kuris naudojasi šia Svetaine ir užsako bet kokias Prekes iš Svetainės;

„Mes“, „mus“ ir „mūsų“ yra nuorodos į MB REN Grupė, esančios Lukiškių g. 3 (312), Vilnius, Lietuva, LT-05120, o

Svetainė reiškia mūsų svetainę, www.renplaza.lt, kurioje mes siūlome savo Prekes.

2. Užsakymas

2.1. Visos sutartys dėl Prekių tiekimo iš šios Svetainės yra sudaromos tarp Jūsų ir MB REN Grupė. Jūs sutinkate būti itin atidūs pateikdami mums savo duomenis ir garantuojate, kad užsakymo metu šie duomenys yra tikslūs ir išsamūs. Taip pat garantuojate, kad Jūsų pateikta kredito arba debeto kortelės informacija yra Jums priklausančios kredito ar debeto kortelės ir kad turite pakankamai lėšų mokėjimui atlikti.

2.2. Prekės, įsigytos iš šios Svetainės, yra skirtos tik Jums, ir Jūs garantuojate, kad bet kokios Jūsų įsigytos Prekės nėra skirtos perpardavimui ir kad veikiate kaip pagrindinė šalis, o ne kitos šalies atstovai.

2.3. Atkreipkite dėmesį, kad kai kurios mūsų prekės gali būti tinkamos tik tam tikroms amžiaus grupėms. Turėtumėte įsitikinti, kad Jūsų užsakomas produktas tinka numatomam gavėjui.

2.4. Užsisakydami šioje Svetainę turėsite prisijungti prie savo naudotojo paskyros, nurodydami savo naudotojo vardą ir slaptažodį. Turite užtikrinti saugų šių duomenų laikymą ir jų neatskleidimą trečiajai šaliai. Taip pat galite pirkti neprisijungus, tiesiog suvedus savo duomenis. 

2.5. Mes dėsime visas įmanomas pastangas, kad apsaugotume Jūsų užsakymo ir mokėjimo informaciją, bet, nesant mūsų aplaidumo, mes negalime būti laikomi atsakingais už bet kokius nuostolius, kuriuos galite patirti, jei trečioji šalis įgyja neteisėtą prieigą prie bet kokių Jūsų pateiktų duomenų Jums lankantis Svetainėje arba užsisakant iš jos.

2.6. Bet koks užsakymas, kurį mums pateikiate, priklauso nuo produkto atsargų ir ar mes užsakymą priimame. Jums pateikus savo užsakymą internete, mes atsiųsime jums el. laišką, patvirtinantį, kad užsakymą gavome. Šis patvirtinimo el. laiškas bus sukurtas automatiškai, kad Jums būtų pateikta Jūsų užsakymo informacija. Tai, kad gavote automatinį patvirtinimą, nebūtinai reiškia, kad mes galėsime įvykdyti Jūsų užsakymą. Išsiuntę patvirtinimo el. laišką, mes patikrinsime Prekių atsargas ir susisieksime su Jumis el. paštu. Jei Prekių yra ir užsakymo duomenys yra teisingi, šis el. laiškas bus laikomas užsakymo priėmimu, jame bus nurodyta pristatymo informacija ir bus patvirtinta įsigytų Prekių kaina. Jei prekės nėra, mes Jus taip pat informuosime el. paštu.

2.7. Visos svetainėje nurodytos kainos jų paskelbimo metu yra teisingos, tačiau mes pasiliekame teisę ateityje jas keisti. Mes taip pat pasiliekame teisę keisti Svetainėje parduodamas Prekes bei panaikinti bet kokią produktų liniją ar paslaugą.

2.8. Prekių sutartis patvirtinama išsiunčiant Jūsų užsakymą. Mes tai patvirtinsime Jums raštu. Jei bet kokia informacija yra neteisinga, nedelsdami apie tai turite mums pranešti. Jei Jūsų užsakymas nebus priimtas, Jums apie tai kartu su priežastimis bus pranešta raštu.

2.9. Kai tik pateiksite užsakymą, o mes gausime apmokėjimą, bus pradėtas Jūsų užsakymo apdorojimas, todėl Jūs negalėsite jo keisti, iki produktas(-ai) nebus Jums pristatyti. Bet Jūs galite grąžinti šiuos produktus pagal šių sąlygų ir nuostatų 6 punktą – mūsų grąžinimo politiką.

3. Kainos ir mokėjimas

3.1. Visos svetainėje nurodytos kainos jų paskelbimo metu yra teisingos, tačiau mes pasiliekame teisę ateityje jas keisti. Kainos apima pridėtinės vertės mokestį, tačiau į jas neįskaičiuotos pristatymo išlaidos, kurios bus pridėtos prie Jūsų užsakymo.

3.2. Bendra užsakytų Prekių kaina, įskaitant pristatymo išlaidas, bus pateikta Svetainėje, kai pateiksite užsakymą. 

3.3. Siekiant užtikrinti, kad apsipirkimas internetu būtų saugus, jūsų debeto / kredito kortelės duomenys bus užšifruoti, kad būtų išvengta galimybės kam nors juos perskaityti duomenis siunčiant internetu. Jūsų kredito kortelės bendrovė taip pat gali atlikti saugos patikrinimus, kad įsitikintų, jog perkate būtent Jūs.

3.4. Priimami šie mokėjimo būdai: Bankiniu pavedimu, banko kortele, grynaisiais pristatymo metu.

3.5. Jeigu pasirinkote prekes gauti į paštomatą, galimybės mokėti grynaisiais nėra.

3.6. Atsiskaitymas grynaisiais galimas pasirinkus pristatymą kurjeriu į rankas. 

4. Pristatymas

4.1. Užsakymo metu nurodyti pristatymo laikotarpiai yra tik apytiksliai ir gali skirtis. Prekės paprastai pristatomos per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje. Prekės bus pristatytos adresu, kurį nurodėte užsakymo metu.

4.2. Užsakymų pristatymo galimi būdai: (1) kurjeriu į rankas, (2) į paštomatus (Omniva/LP Express).  Mes dėsime visas pastangas, kad pristatytume Prekes per nurodytą laiką, tačiau mes nebūsime atsakingi už bet kokius nuostolius, kuriuos Jūs patyrėte dėl vėluojančių užsakymų. Jei prekės nėra pristatomos per numatytą mūsų nurodytą pristatymo laiką, susisiekite su mumis telefonu arba el. paštu, ir mes pasistengsime užtikrinti, kad gautumėte užsakymą kuo greičiau.

4.3. Jeigu Jūs nepriėmėte Prekių jų pristatymo metu arba mes negalime pristatyti Prekių nurodytu laiku dėl to, kad nepateikėte tinkamų nurodymų, tokiu atveju Prekės yra laikomos Jums pristatytomis ir visa su šiomis Prekėmis susijusi rizika bei atsakomybė pereina Jums. Bet kokios išlaidos, kurias patiriame dėl negalėjimo pristatyti Prekių, tenka Jums ir Jūs tokias išlaidas visiškai mums kompensuosite.

4.4. Jūs privalote užtikrinti, kad Prekių pristatymo metu yra sudarytos tinkamos aplinkybės saugiam Prekių pristatymui. Mes negalime būti laikomi atsakingi už jokią žalą Prekėms ar patalpoms bei sąnaudas ar išlaidas dėl jų, kai jos atsiranda dėl to, kad nebuvo sudarytos tinkamos aplinkybės joms pristatyti.

4.5. Pristatyti produktai gali nežymiai skirtis nuo svetainėje pateiktų atvaizdų, tai gali būti dėl daugelio priežasčių, įskaitant kompiuterio ekrano nustatymus.

5. Jūsų duomenys

5.1. Kai mes prašome iš Jūsų informacijos, kad pristatytume Prekes, Jūs sutinkate pateikti mums tikslią ir išsamią informaciją.

5.2. Jūs įgaliojate mus naudoti, saugoti ar kitaip tvarkyti Jūsų asmens duomenis, kad Jums pateiktume Prekes bei rinkodaros ir kredito kontrolės tikslais (toliau – Tikslas). Tikslas kartais gali apimti Jūsų asmens duomenų atskleidimą pasirinktoms trečiosioms šalims, kai mes manome, kad tokių trečiųjų šalių siūlomos paslaugos Jums gali būti įdomios, taip pat jei to reikalauja teisės aktai, arba norint Jums pateikti Prekes. Daugiau informacijos pateikiama mūsų Privatumo politikoje.

5.3. Jūs turite teisę prašyti iš mūsų turimos Jūsų asmens duomenų kopijos. Jei norite paprašyti šios informacijos, susisiekite su mumis, tel. +370 616 00023, arba el. paštu labas@renplaza.com. 

5.4. Jūs turite teisę paprašyti ištrinti jūsų turimą kontaktinę informaciją iš mūsų duomenų bazės. Jei norite tai padaryti, susisiekite su mumis, tel. ++370 616 00023 , arba el. paštu labas@renplaza.com. 

6. Atšaukimo ir grąžinimo politika

6.1 Kokybiškų prekių grąžinimai 

6.1.1. Prekių grąžinimas turi būti atliktas per 14 dienų nuo jų gavimo. 

6.1.2. Prekės gali būti grąžinamos jeigu jos: 

  • Nebuvo dėvėtos ir skalbtos
  • Tebeturi originalias etiketes
  • Tebeturi priežiūros etiketes
  • Batų atveju – jie nebuvo avėti ir nešioti lauke

6.1.3. Norint padaryti grąžinimą, informaciją rasite šiame puslapyje https://www.renplaza.lt/pages/grazinimas, po to išsiųskite prekę paštomatu. 

6.1.4. Nurodykite savo banko sąskaitos numerį jeigu apmokėjimą darėte banko pavedimu ar grynaisiais. 

6.1.5. Prekių grąžinimas yra nemokamas.

6.1.6. Jūsų pasirinkto siuntimo būdo išlaidos yra nekompensuojamos. 

6.2 Teisė atsisakyti neindividualizuotų Prekių (Tik ES esantiems klientams):

6.2.1. Jūs turite teisę nutraukti šią sutartį per 14 dienų be jokios priežasties. Atšaukimo terminas baigiasi praėjus 14 dienų nuo tos dienos, kai Prekės patenka į Jūsų arba Jūsų nurodytos trečiosios šalies (išskyrus vežėją) fizinį valdymą (arba jei Jūs vieno užsakymo metu užsakėte kelias Prekes, 14 dienų nuo tos dienos, kai paskutinė Prekė patenka į Jūsų arba Jūsų nurodytos trečiosios šalies (išskyrus vežėją) fizinį valdymą.

6.2.2. Norėdami pasinaudoti savo atsisakymo teise, privalote mums pranešti nedelsiant, arba per 6.1.1 papunktyje nurodytus terminus, pageidautina el. paštu: labas@renplaza.com. Jūs turite pateikti mums aiškų pareiškimą apie savo sprendimą dėl šios sutarties nutraukimo. Taip pat galite elektroniniu būdu užpildyti ir pateikti užsakymo atšaukimo formą. Jei pasinaudosite šia parinktimi, mes nedelsdami Jums išsiųsime tokio atšaukimo gavimo patvirtinimą el. paštu.

6.2.3. Kad būtų laikomasi atšaukimo termino, Jums pakanka atsiųsti savo pranešimą apie pasinaudojimą teise nutraukti sutartį prieš pasibaigiant atšaukimo terminui.

6.2.4 Mes negalime garantuoti, kad galėsime sustabdyti Jūsų užsakymą, kai gausime pranešimą apie atšaukimą, kadangi Prekės jau gali būti išsiųstos. Tokiais atvejais Prekes turite grąžinti mums.

6.3 Atšaukimo pasekmės:

6.3.1 Jei atšauksite šią sutartį, mes grąžinsime Jums visus iš Jūsų gautus mokėjimus (išskyrus pristatymo kainą).

6.3.2. Mes galime atskaityti iš grąžinamų sumų bet kokių pristatomų Prekių vertės sumažėjimą, jei sumažėjimas atsirado dėl Jūsų nereikalingų veiksmų.

6.3.3. Grąžinant prekes, lėšos grąžinamos per 5 darbo dienas nuo prekių gavimo į sandėlį. 

6.3.3.1. Per 14 dienų nuo tos dienos mes atgausime iš Jūsų bet kokias Jums pristatytas Prekes, arba

6.3.3.2 jei jokios Prekės nėra pristatytos, per 14 dienų nuo tos dienos, kai mes esame informuojami apie Jūsų sprendimą atsisakyti šios sutarties.

6.3.4. Mes grąžinsime Jums pinigus tokiu mokėjimo būdu, kuriuo Jūs atsiskaitėte pradinio sandorio metu, nebent Jūs aiškiai susitarėte kitaip; bet kuriuo atveju dėl kompensavimo Jums nebus nuskaičiuoti jokie mokesčiai. Mes galime užbaigti kompensavimo atlikimą, kai atgausime Prekes.

6.3.5. Prekes turite grąžinti mūsų ar mūsų tiekėjo adresu be nepagrįsto uždelsimo ir bet kuriuo atveju ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prekių gavimo dienos. Terminas yra nepažeistas, jei grąžinate Prekes prieš pasibaigiant 14 dienų laikotarpiui.

6.3.6. Jūs esate atsakingi tik už bet kokią sumažėjusią Prekių vertę, atsiradusią dėl bet kokių veiksmų, išskyrus būtinus Prekės esmei, savybėms ir veikimui nustatyti.

6.3.7. Grąžinamos Prekės turi būti nedėvėtos, neplautos, nesugadintos ir nepažeistos. Prekės turi turėti visas etiketes ir higieninius sandariklius.

6.3.8. Prekėms suteikiamas 24 mėn. kokybės garantijos terminas, per kurį pirkėjas gali pareikšti reikalavimus dėl prekės trūkumų (privaloma pateikti rašytinį prašymą kartu su prekės įsigijimo dokumentu, bei prekės trūkumų nuotraukas, įrodymus).  

6.4 Grąžinimai, kai Prekės yra su defektais:

6.4. Visų prekių (su defektais ar be) grąžinimo tvarka yra ta pati, nurodant prekės grąžinimo priežastį. Prekių grąžinimas yra nemokamas, grąžinimas atliekamas Omniva paštomatu, https://www.flipo.lt/parduotuves/renplaza-ltNorėdami grąžinti prekes kitais būdais, jūs tai darote savo lėšomis.

7. Intelektinės nuosavybės teisės

Savo Svetainėje siūlomų Prekių tiekimui mes naudojame tiekėjų ir platintojų tinklą, todėl jų pateikti prekės ženklai, produktų pavadinimai, logotipai ir atvaizdai, pateikiami mūsų Svetainėje, priklauso jų atitinkamiems savininkams. Bet koks mūsų Svetainės turinio naudojimas yra griežtai draudžiamas ir yra išimtinė MB REN Grupė nuosavybė.

8. Svetainės, kurių nuorodos yra pateikiamos

Mūsų Svetainėje gali būti kelios nuorodos į trečiųjų šalių svetaines, kurios, mūsų nuomone, gali būti Jums įdomios. Mes negarantuojame tokių trečiųjų šalių siūlomų prekių ar teikiamų paslaugų kokybės, taip pat nekontroliuojame šių svetainių turinio ar prieinamumo. Mes negalime prisiimti jokios atsakomybės už trečiųjų šalių svetainių turinį bei prekes ar paslaugas, kurias jos gali Jums siūlyti.

9. Pretenzijos ir ginčų sprendimai

9.1. Pirkėjas, turintis skundų dėl mūsų svetainėje įsigytos prekės, privalo kreiptis ne vėliau kaip per tris mėnesius nuo pažeidimo datos.

9. 2. Mes į pretenzijas žiūrime labai rimtai ir siekiame atsakyti jums per 5 darbo dienas. Visos pretenzijos ir skundai turėtų būti siunčiami elektroniniu paštu labas@renplaza.com.

9.3. Nepavykus išspręsti ginčui, skundą dėl mūsų svetainėje įsigytų prekių galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai, adresu Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 852626751, elektroninė svetainė adresu, www.vvtat.lt.

9.4. Jūs taip pat turite teisę kreiptis į elektroninę ginčų sprendimo platformą, EGS http://ec.europa.eu/odr/, kur galite pateikti prašymą ginčui spręsti. 

10. Atsakomybės apribojimai

10.1. Daug dėmesio buvo skirta siekiant užtikrinti, kad šioje Svetainėje pateikta informacija būtų teisinga ir be klaidų. Atsiprašome dėl galimų klaidų ar praleidimų. Mes negalime garantuoti, kad naudojantis Svetaine nepasitaikys klaidų arba kad naudojimas bus tinkamas tikslui pasiekti, o Svetainė suveiks laiku, bei kad defektai bus ištaisyti arba kad svetainė ar tarnybinė stotis, kuri pateikia svetainę, neturi virusų ar klaidų arba užtikrina visas Svetainės funkcijas, tikslumą ir patikimumą, mes taip pat neteikiame jokių garantijų, nei išreikštų, nei numanomų, susijusių su tinkamumu tikslui ar tikslumu.

10.2. Jei konstatuojama mūsų atsakomybė už bet kokius Jums sukeltus nuostolius ar žalą, KURIE YRA PREKIŲ PRISTATYMO JUMS PASEKMĖ, tokia atsakomybė ribojama suma, kurią sumokėjote už atitinkamas Prekes. Mums nekyla atsakomybė už nuostolius, kurių abi šalys negalėjo numatyti sutarties sudarymo metu, bei už nuostolius, kurie nėra susiję su bet kokiu mūsų padarytu pažeidimu. Šis atsakomybės apribojimas netaikomas kūno sužalojimams ar mirčiai, kurie buvo mūsų tiesioginio aplaidumo pasekmė.

10.3. Mes neprisiimame jokios atsakomybės už bet kokius vėlavimus, gedimus, klaidas, nenurodytą ar prarastą perduodamą informaciją, virusus ar kitokį užteršimą ar žalingas savybes, perduotas Jums ar Jūsų kompiuterių sistemai per mūsų Svetainę, IŠSKYRUS, KAI TAI ĮVYKO DĖL MŪSŲ APLAIDUMO.

10.4. Mes nesame atsakingi už bet kokį Prekių nepristatymą ar vėlavimą jas pristatyti, kai tai įvyksta dėl bet kokių veiksmų ar neveikimo, kurių mes pagrįstai negalime kontroliuoti, pvz. dėl stichinių nelaimių ar trečiųjų šalių.

10.5. Mūsų parduodami produktai yra skirti tik asmeniniam buitiniam naudojimui ir tik naudotojams. Atitinkamai mes neprisiimame atsakomybės už bet kokį duomenų praradimą, pajamų ar pelno praradimą, nuostolius dėl žalos turtui ir (arba) nuostolius dėl trečiųjų šalių reikalavimų, atsirandančių dėl Svetainės naudojimo, ar dėl bet kurių iš mūsų įsigytų produktų ar paslaugų.

10.6. Mes ėmėmės visų pagrįstų veiksmų, siekdami užkirsti kelią sukčiavimui internete ir užtikrinti, kad bet kokie iš Jūsų surinkti duomenys būtų saugomi kaip įmanoma saugiau. Tačiau mes negalime būti laikomi atsakingais itin mažai tikėtinais mūsų ar trečiųjų šalių saugių kompiuterių tarnybinių stočių pažeidimo atvejais, IŠSKYRUS ATVEJUS, KAI TAI SUKĖLĖ MŪSŲ APLAIDUMAS.

11. Bendroji informacija

11.1. Kartais bet kuriai Jums pristatomų Prekių daliai ar dalims mes galime pasitelkti subrangovus, įspėję Jus raštu mes taip pat galime paskirti ar deleguoti bet kurią mūsų teisių pagal šias Sąlygas ir nuostatas dalį arba dalis.

11.2. Mes bet kada galime pakeisti Sąlygas ir nuostatas. Bet koks pakeitimas neturės įtakos esamiems užsakymams, kurie mums jau yra pateikti. Mūsų Sąlygų ir nuostatų pakeitimai ar atnaujinimai bus paskelbti mūsų Svetainėje. Bet kokia klaida ar nutylėjimas bet kokioje mūsų pateikiamoje informacijoje ar dokumente gali būti ištaisyti, jei ištaisymas iš esmės nepakeičia sutarties.

11.3. Mūsų sutarties pagrindas yra Sąlygos ir nuostatos kartu su Privatumo politika, bet kokia užsakymo forma ir mokėjimo instrukcijomis. Esant bet kokiam prieštaravimui tarp šių Sąlygų ir nuostatų ir bet kokio kito Svetainėje pateikto termino ar nuostatos, taikomos šios Sąlygos ir nuostatos.

11.4. Jei koks nors mūsų Sutarties terminas ar sąlyga pripažįstami negaliojančiais, neteisėtais arba neįvykdomais, šalys susitaria, kad toks terminas ar sąlyga laikomi pašalintais, o likusi Sutartis galioja be tokio termino ar sąlygos.

11.5. Šioms Sąlygoms ir nuostatoms bei mūsų Sutarčiai yra taikomi atitinkami Lietuvos Respublikos teisės aktai.

11.6. Joks uždelsimas pasinaudoti savo teisėmis ar teisių gynimo būdais ar nepasinaudojimas jais pagal Sutartį nereiškia tokių mūsų teisių ar teisių gynimo būdų atsisakymo, nebent toks atsisakymas yra patvirtinamas raštu.

PRIVATUMAS IR SLAPUKAI ->> SKAITYTI