Apie mus

REN PLAZA svetainė skirta moterims, vertinančioms savo laiką ir patogumą.

Mes už tai, kad kiekviena moteris jaustųsi puikiai ir atrastų savo savitą stilių. Kiekviena moteris yra savaip graži, na o puikiai pasirinktas drabužis ne tik paryškins jūsų privalumus, bet suteiks puikią nuotaiką dienos pradžiai, ar kokiai ypatingai progai besiruoštumėte. Svarbiausia, gera savijauta, pasitikėjimas savo išvaizda, bei savitas stilius – o mados tendencijomis, madingomis spalvomis, audiniais, raštais, bei stiliais, pasirūpinsime mes.

REN PLAZA svetainėje rasite išskirtinius ir kruopščiai jums atrinktus moteriškus drabužius, kuriais mėgausitės ne vieną sezoną. Pristatome jums naujus prekinius ženklus Lietuvoje, bei stengiamės, kad būtų išlaikytas geras kokybės ir kainos balansas. Mėgstančioms save palepinti dažniau – čia galite papildyti savo spintą dažniau naujais drabužiais už tikrai prieinamas kainas.

Išsirinkti sau tinkančią suknelę gali būti tikras iššūkis, reikalaujantis daug pastangų ir laiko – kiekviena moteris tai žino. REN PLAZA suknelių kolekcijoje visada rasite sau kažką elegantiško, stilingo ir sezono tendencijas atitinkančio.

Kiekviena moteris turėtų jaustųsi savaip nuostabi, moteriška, stilinga ir elegantiška kasdien ar kokiai progai ji besiruoštų.

Apsipirkite prie savo mėgstamos kavos puodelio, gulėdama vonioje, žiūrėdama su šeima savo pamėgtą serialą... Mes visada šalia. Mes, moterys, žinome, kiek darbų galime nuveikti vienu metu, tad tegul vienas iš jų bus ypač malonus! Linkime jums malonaus apsipirkimo. 

Gal atsigeriam kavos?

Mūms svarbiausia – Jūs patenkinta savo pirkiniu.   

Aptarnaudami klientes, vadovaujamės paprastu, bet veiksmingu principu - išklausyk ir patark kaip savo geriausiai draugei. 

Apsipirkimas pas mus ne tik malonus, bet ir saugus. Mūsų tikslai ir pasižadėjimai visoms klientėms:

  • Mes visada šalia – suteikiame pagalbą gyvai ir atsakome į jūsų užklausimą kuo greičiau
  • Esate informuota apie užsakymo pristatymą kiekviename žingsnyje
  • Prekių grąžinimas - nemokamas ir jokių ilgų formų pildymo
  • Visų prekių kokybė patikrinta
  • Jūsų duomenys ir apmokėjimas internetu – saugūs ir įslaptinti.

Bendraukime

Turite komentarų ar pasiūlymų kaip galėtume pagerinti paslaugas? Bendraukime, visada laukiame iš jūsų išgirsti.

Susisiekite bet kada - labas@renplaza.com