Viktorija Šaulytė: Stilingiausios šios vasaros suknelės

Stilingiausios šios vasaros suknelės

Jos yra mūsų vasara. Įsimintiniausi saulėtekiai ir gražiausi saulėlydžiai. Pučiant vėjui jos dar gražesnės, o šviečiant saulei – ryškesnės.

Vidutinio ilgio ir ilgesnės, su nėriniais ar plačiomis rankovėmis, lininės, ryškios bei gėlėtos. Jos neatsiejamos šiltų dienų palydovės prie jūros, pasimatymams ir ilgiems pašnekesiams su draugėmis prie gražiausio stalelio mieste. Suknelės – mūsų šiltųjų dienų palydovės, kurios puošia kūną, praskaidrina nuotaiką ir užburia dieną.

Šiandien mes turime laisvę pasirinkimui, nėra suvaržymų, vos dengiančių kojų ar raštų tabu. Dabar suknelės išgyvena tikrą atgimimą, kuris žavi galimybe kiekvienai jaustis nepakartojamai. Iš REN PLAZA internetinės parduotuvės išskyriau penkis mylimiausius ir stilingiausius šios vasaros suknelių modelius.

Marškinių tipo suknelės

Neįpareigojančios marškinių tipo suknelės puikiai tiks ilgiems pasivaikščiojimams prie jūros ar kvepiančiais pušyno takeliais. Jos lengvos ir nevaržančios, tinkamos šiltai vasaros dienai. Tokio tipo sukneles taip pat galite vilkėti ir su plačiomis kelnėmis, apsijuosus diržu bei su džinsais ir aukštakulniais. Viena suknelė – ne vienam kartui. 

Pastelinės spalvos

Šį sezoną pastelinės spalvos karaliauja ir užkariauja visų širdis bei spintas. Mano pasirinkta tiesaus kirpimo suknelę su nėriniais ant rankovių bei skeltuku galima vilkėti dvejopai. Tokią suknelę priderinus su aukštakulniais bei aksesuarais, ji tampa itin elegantiška ir puošni. Pinta rankinė, skrybėlė, akiniai nuo saulės ir espadrilės – gaivus ir lengvas variantas kiekvienai dienai.

Maxi ilgis

Ilgos suknelės vienos pirmųjų keliauja atostogų lagaminą. Itin lengvai derinamos su lygiapadžiais, aukštakulniais batais ar šlepetėmis. Šiai vasarai siūlau rinktis raštus – gėlės ir augalų motyvai ne tik vėl labai stilingas pasirinkimas, bet suknelės siluetui suteikia nepaprasto žavesio. Prie tokio tipo suknelių puikiai derės didelės rankinės, paplūdimio krepšiai bei keleto sluoksnių aksesuarai ant kaklo.

Lininės suknelės

Šlovė linui! Tai kiekvienos vasaros must have, neatsiejamas ir nuo šių metų. Įsigijus kokybišką ir patinkančio modelio lininę suknelę, ją vilkėsite tikrai ne vieną sezoną. Su jomis nekaršta, gera, lengva ir patogu. Negalvokime tik apie baltas ar dramblio kaulo spalvos linines sukneles, tegul vasara žaidžia spalvomis. Mano pasirinkimas šiandien – vidutinio ilgio raudona.

Karalienės Viktorijos laikų rankovės

Su visa pagarba karalienei ir jos laikų rankovėms. Smagu, kad madoms besisukant, užfiksuojame ir pasiliekame šiandien pačius gražiausius motyvus. Suknelės ilgomis, šiek tiek papūstomis, lengvai krentančiomis rankovėmis ir apačioje susagstomomis sagutėmis – vienos mano mylimiausių. Mano pasirinkimas – ryški žalia spalva. Tačiau negalvokite, kad tokią suknelę galite vilkėti tik su aukštakulniais. Mada dabar neturi ribų, tad prie jos stilingai atrodys ir sportiniai bateliai.

Viktorija Šaulytė


2 komentarai(-ų)


  • Vita

    Apsiperku Plazoj


  • Vita

    Apsiperku Plazoj


Rašyti komentarą

Turėkite omenyje, kad komentarai bus peržiūrimi ir patvirtinami prieš viešinant.