Trijų tipų vasarinės suknelės, kurių jums prireiks šią vasarą

Vasarinės Suknelės

Koks nuostabus jausmas, pagaliau sulaukus saulėtų dienų ir užsivilkus naują vasarinę suknelę. Suknelė yra ypatingas rūbas moters spintoje, ir pas kiekvieną moterį šis drabužis turėtų karaliauti spintoje. Esant tokiai suknelių stilių ir madų įvairovei, kiekviena moteris ras sau kažką tinkančio ir ypatingo. Vasarinė suknelė suteikia moteriškumo jausmą, elegancijos, bei gali paryškinti jūsų kūno privalumus, kuriuos norite pabrėžti. Nesvarbu kokios yra jūsų kūno formos ar linijos, suknelė tinka kiekvienai moteriai, net tai, kuri pripratusi vilkėti tik džinsus ir neįsivaizduoja savęs kitaip. Išlaisvinkite savo vaizduotę kartu su naujais vasaros vėjais ir karštais saulės spinduliais. Atsiduokite nerūpestingam vasaros jausmui.

Vasarinės suknelės žavi savo spalvomis, raštais, bei audinių įvairove. Jos dar gražesnės šviečiant ryškiai saulei, pučiant šiltam vėjui, ar saulėlydžio pasivaikščiojimo metu. Jos ilgos, plaukiančios ir lengvos, jos ryškiaspalvės ir pastelinės, jos su gamtos ir gėlių raštais, idealiai įsiliejančiais į gamtą. Jos baltos, lengvos ir laisvai besiplaikstančios jūros vėjyje.

Vasarinės suknelės atostogoms

Nuostabi vasarinė suknelė, yra taip pat vienas būtiniausių drabužių moters atostogų lagamine. Tad nuo jos siūlome ir pradėti savo atostogų garderobo planavimą. Štai trumpa suknelių reikalingų atostogoms apžvalga, nuo ko gi jums pradėti. Žinoma tai priklauso ir nuo to, kur veda jūsų atostogų planai.   

Suknelė ar tunika vėlyviems pusryčiams atostogų viešbučio restorane.

Stilingos paplūdimio suknelės ir tunikos

Lengva suknelė į paplūdimį – ji lengvai krentanti, nevaržanti, pagaminta iš medvilnės ar lino, leidžianti kūnui kvėpuoti ir laisvai judėti.

Vasarinė medvilnės suknelė, Vivra, dabar 39,00 EUR.

Vasarinė medvilnės suknelė

Paplūdimio suknelė, tunika su kuria galite mėgautis paplūdimio restorane, kavinėje, ar tiesiog ilgais pasivaikščiojimais jūros ar vandenyno pakrante.

Paplūdimio suknelės ir tunikos

Stilinga vasariška suknelė vakaro planams – romantiškai vakarienei lauko restorane. 

Vasarinė suknelė su nėriniuotom rankovėm ir dirželiu, Jessa, dabar 41,25 EUR.

Vasarinė romantiška suknelė su nėriniais

Stilingi vasariški kombinezonai, kuriuos ypač lengva derinti įvairiems laisvalaikio užsiėmimams bei atostogoms kurorte - tiek mieste, tiek paplūdimyje.

Vasarinis kombinezonas, Kayla, dabar 35,99 EUR.

Vasarinis kombinezonas atostogoms

Vasarinės suknelės įvairioms progoms

Vasaros metu taip pat laukia daugybė įvairių švenčių ar progų, kurioms reikia pasipuošti progine vasarine suknele. Tai įvairios šeimos ir draugų šventės – gimtadieniai, vestuvės, krikštynos, jubiliejai, ar kitos ypatingos progos. Tokioms šventėms norisi pradėti ruoštis kiek anksčiau ir skirti sau pakankamai laiko, kad išsirinkti tą vienintelę be streso. Pradėjusios savo paieškas anksčiau, tikrai sau už tai padėkosite – išvengsite streso, sutaupysite, bei liks daugiau laiko kitiems darbams, ypač jeigu turite pasirūpinti ir kitų šeimos narių apranga... (bet nenukrypsime nuo temos).

Populiariausia balta vasarinė suknelė krikštynoms ir kitoms vasaros šventėms. Suknelė, Ellen, dabar 69,00 EUR. 

Balta suknelė populiariausia Krikštynoms

Lengvai krentanti šviežios citrinos atspalvio vasarinė suknelė, kurią klientės renkasi įvairioms vasaros progoms. Vasarinė geltona suknelė, Rory Lemon, dabar 42,50 EUR.

Geltona vasarinė suknelė

Populiari proginė vasarinė suknelė vestuvėms, ieškančioms ekstravagancijos. Suknelė, Johansen, dabar 75,99 EUR.

Ilga proginė suknelė nude spalvos ir su blizgučiais

Ilga, lengvai krentanti vasarinė suknelė su gėlių raštais, tinkanti gimtadieniams, jubiliejams, krikštynoms ir kitoms vasaros šventėms. Ilga gėlėta vasarinė suknelė, Kimberley Maxi, dabar 43,60 EUR.

Ilga gėlėta vasarinė suknelė

Klasikinio tipo, bodykon formos vasarinė suknelė su gėlių raštais. Suknelė, Tamara, dabar 68,99 EUR.

Proginė suknelė su gėlių raštais

Proginė midi ilgio vasarinė suknelė įvairioms šventėms. Suknelė, Hana, dabar tik 64,50 EUR.

Proginė midi ilgio suknelė su nėriniais

Vasarinės suknelės kasdienai ir laisvalaikiui

Vasarinės suknelės kasdienai – idealios bet kokią karštą vasaros dieną, kada norisi jaustis patogiai, nevaržomai ir visiškai atsipalaidavusiai. Rinkitės suknelę, su kuria jūsų kūnas lengvai kvėpuos, kuri bus laisvo stiliaus, ir gal būt midi ilgio, kuris visada atrodo nepretenzingai ir skoningai.

Vasarinės suknelė kasdienai – namuose, mieste, pasivaikščiojimams, ir panašiai.

Vasarinė midi ilgio medvilnės suknelė laisvalaikiui, Blue Ocean. Dabar 42,00 EUR.

Vasarinė medvilnės midi ilgio suknelė

Midi ilgio, tamsiai mėlyna suknelė su žirniukais, Riley. Dabar 34,00 EUR.

Vasarinė midi suknelė su taškučiais

Pabaigoje, norėtųsi pridurti, kad renkantis sau suknelę, nepamirškite atkreipti dėmesį į spalvas – rinkitės tas spalvas, kurios geriausiai atspindi jūsų akis, su kuriomis jūsų oda atrodo gaivesnė ir lygesnė,  o plaukai – gyvibingesni, sveikesni ir ryškesnės spalvos. Netinkamai pasirinkta suknelės spalva, deja nepadarys įspūdžio, kurio siekiate. Na, o apie spalvas ir jų paslaptingas galias pakalbėsime sekantį kartą.

Linkime Jums atsišviežinti savo stilių ir vasarinių suknelių garderobą, jaustis puikiai, mylėti save ir tai ką matote veidrodyje. Jūs tokia vienintelė, jūs - savaip graži, jūs esate verta pačių gražiausių dalykų.

Su meile Jums,

REN PLAZA

Nepamirškite užsiregistruoti naujienlaiškiui ir parsisiųsti EXTRA -10% nuolaidos kodą pirmam pirkiniui.


Rašyti komentarą

Turėkite omenyje, kad komentarai bus peržiūrimi ir patvirtinami prieš viešinant.