Perkame internetu: mitai ir patarimai jums

Kai dėl ilgų darbo valandų vienintelis laikas, kada galite užsukti į drabužių parduotuves, yra savaitgalis, o tokių kaip jūs, ieškančių sau tinkamiausio drabužio valandų valandas, yra dar kelios dešimtys, suprantate, kad atėjo metas išbandyti kitus pirkimo būdus, pavyzdžiui, apsipirkimą internetu.

Dauguma parduotuvių keliasi į internetinę erdvę ir kviečia savo klientus apsipirkti greičiau ir patogiau. Visgi, pirkimas internetu ne visiems atrodo toks patikimas ir saugus. Tad šiuo straipsniu norime išsklaidyti tvyrančius mitus ir pasidalinti patarimais, į ką atkreipti dėmesį perkant internetu.

Pirkimas internetu padės sutaupyti laiko

Šiandien internetu galite įsigyti visko: nuo apatinio trikotažo, aksesuarų iki kelnių, sijonų ar, netgi, vestuvinių suknelių. Vienas iš didžiausių apsipirkimo internetu pliusų yra tai, kad parduotuvės veikia visą parą - tai reiškia, kad apžiūrėti prekes galėsite bet kuriuo jums patogiu metu, kad ir kur bebūtumėte. Be to, toks būdas yra ne tik patogus, bet ir greitas. Vos vienu mygtuko paspaudimu galite rūšiuoti drabužius pagal norimą kainą, dydį, spalvas ar medžiagą, pasirinkti drabužio tipą, modelį ar netgi sezoną, kuriam jis rekomenduojamas. Jei parduotuvėje jūsų ieškomų prekių nėra, tiesiog pereikite į kitą. Internete galite peržiūrėti tūkstančius modelių per palyginti trumpą laiką (to tikrai nepavyktų padaryti realiame prekybos centre net ir paskyrus tam visą dieną). Įsivaizduokite, daugiau jokių eilių prie matavimosi kabinos ar kasos ir jokių spūsčių drabužių salėje - viskas tik jums vienai!

Internetinės parduotuvės saugumas

Visgi, kad apsipirkimas nesukeltų jokių nepatogumų, prieš renkantis internetinę parduotuvę, raginame visada patikrinti, ar ji yra saugi. Tokia informacija yra prieinama nutempus pelės rodyklę ant svetainės adreso laukelio, kur yra nurodyta ar puslapis yra saugus (nesaugus -"not secure"). Kai kurios internetinės parduotuvės nesinaudoja apsaugos sistemomis, tad padidėja tikimybė, kad jūsų suvesti duomenys į šią internetinę svetainę gali būti prieinami tiems, kurie sukčiauja inernete. Rekomenduojame tokiuose puslapiuose nevesti savo asmens duomenų bei mokėjimo informacijos.

Pirkimo ir grąžinimo sąlygos

Taip pat, prieš pasinerdamos į prekių paiešką, nepamirškite susipažinti su parduotuvėje taikomomis pirkimo sąlygomis bei grąžinimo tvarka. Kai kurios internetinės parduotuvės taiko specialius reikalavimus grąžinamoms prekėms, jų keitimui arba pinigų grąžinimui. Įprastai galioja šios sąlygos: grąžinamos prekės yra priimamos tik originaliose pakuotėse ir su visomis etiketėmis. Kaip ir fizinėse parduotuvėse, internetinėse parduotuvėse grąžinamos prekės yra priimamos atgal per tam tikrą laikotarpį. Jei norite grąžinti prekę, nelaukite paskutinės dienos ir tai padarykite iš karto. Pasitikrinkite iš anksto: per kiek dienų galite grąžinti prekę, ar bus grąžinimo išlaidų, ir per kiek dienų atgausite lėšas. Kuo grečiau grąžinate, tuo greičiau atgausite savo lėšas, todėl nėra ko atidėlioti. 

Renkantis drabužio dydį

Grąžinimai tokiame versle yra dažni. Pirmą kartą perkant internetu nepažįstamo prekės ženklo drabužį, nesunku apsirikti renkantis dydį, nes kiekvieno prekės ženklo dydžiai gali šiek tiek skirtis nuo universalių. Tokiu atveju, geriau pasirinkti padės vizuali informacija su modeliu vilkinčiu jūsų norimą drabužį ir drabužio išmatavimų lentelė. Normalu, kad užsisakę pirmą kartą, nepataikysite į savo dydį, todėl rekomenduojama tiesiog įsigyti dvi tokias pačias skirtingo dydžio prekes ir netikusią iš karto grąžinti. Kitą kartą jau tikrai žinosite, kuris dydis jums tinka.

Pristatymo būdai

Pabaigai, kviečiame atkreipti dėmesį ir į pristatymo metodus. Nors vis dažniau pasitaiko, kad internetinės parduotuvės siūlo rinktis iš visų įmanomų pristatymo būdų, t.y. atsiėmimas fizinėje parduotuvėje, Omniva, DPD bei LP Express paštomatuose, pašte ar kurjerio pristatymas, kai kurios parduotuvės naudojasi vienu arba keletu iš anksčiau išvardintų pristatymo būdų. Pirkimas internetu turi būti patogus, todėl prieš pirkdamos, būtinai atkreipkite dėmesį į tai, ar jūsų prekę bus įmanoma pristatyti jums patogiausiu būdu ir per kiek laiko ji bus pristatoma. Dabar pirkti internetu tikrai patogu - tiek daug pristatymo būdų pasirinkimo. 

Abejojate ir nepasitikite pirkti internetu? Atsakysime į jūsų klausimus!

Kad pirkimo internetu patirtis būtų kuo malonesnė, nepamirškite susipažinti su internetinės parduotuvės taikomomis nuostatomis ir sąlygomis. Bėje, taip pat nepamirškite pasižiūrėti, kokie visumoje klientų atsiliepimai. O jei dar niekada neteko pirkti internetu ir abejojate, galite kreiptis į REN PLAZA (labas@renplaza.com) klientų aptarnavimą, kurie yra pasiruošę atsakyti į visus jūsų klausimus. 


Rašyti komentarą

Turėkite omenyje, kad komentarai bus peržiūrimi ir patvirtinami prieš viešinant.