Naujųjų metų stilius: kaip sužibėti, pasitinkant Naujuosius?

Didžiausios metų šventės jau lipa ant kulnų. Būtent tokiu metu, kai jau galime skaičiuoti dienas iki Naujųjų, iškyla klausimas, kuris ima kankinti kiekvienais metais - ką apsirengti? Nesvarbu, ar naujuosius pasitiksite trankiai, ar tik savo artimiausių žmonių apsuptyje,- šis klausimas lieka toks pat svarbus visais atvejais. Paruošėme jums keletą pasiūlymų, galimai palengvinsiančių jūsų apsisprendimą ar suteiksiančių įkvėpimo.

Prašmatnus vakarėlis

Jei esate pakviesti į oficialų naųjų pasitikimo vakarėlį, kurio aprangos kodas dvelkia prašmatnumu ir oficialumu, nesuklysite pasirinkusi velvetinės medžiagos suknelę, kuri savaime atrodys prabangiai. Šiuos metus rekomenduojama pasitikti apsivilkus drąsiomis ir ryškiomis spalvomis, simbolizuojančiomis ugnį - raudona, oranžine, rausva. Išsirinkusios tokios spalvos velvetinę suknelę Naujųjų metų vakarėliui, tikrai neliksite nepastebėta ir puikiai atitiksite oficialaus aprangos kodo reikalavimus. Siekdamos derinį paversti itin klasikiniu, rekomenduojame rinktis ilgą suknelę.

Jauki Naujųjų metų pradžia su naujametiniais filmais ir maistu

Nusprendėte 2019-uosius pasitikti geriausių draugių kompanijoje su namuose gamintais užkandžiais ir mėgiamiausiais šventiniais filmais? Tokiu atveju derėtų sukombinuoti rūbų derinį taip, kad jis ne tik leistų jums jaustis gražiai, bet ir patogiai. Moteriškas “oversized” megztinis, patogios kelnės ir jūs jau pasiruošusi jaukiam pasisėdėjimui. Norėdamos derinį paversti labiau primenančiu šventę, rekomenduojame pasirinkti akį traukiančius aksesuarus - masyvius auskarus, kaklo papuošalą ar masyvias apyrankes. Toks derinys puikus tuo, jog jo elementus neabejotinai apsivilksite dar ne vieną kartą.

Blizgučiai - kas gali būti šventiškiau?

Dažniausiai merginos bei moterys, kalbėdamos apie blizgučiais išdabintus rūbus, pasidalina į dvi kategorijas - didelių mylėtojų ir tų, kurios blizgučių netoleruoja. Vis dėlto, net jei blizgantys rūbai nėra jums prioritetas, Naujųjų metų šventei galite padaryti išimtį ir taip savo pasirinkimu nustebinti aplinkui esančius bei tapti vakarėlio žvaigžde, kadangi įvairaus plauko blizgučiai - vienas iš karščiausių šio sezono tendencijų. Pasitinkant 2019-uosius puikiai atrodysite ne tik apsivilkusi blizgučiais išmarginta suknele, bet ir ilgu blizgančiu švarku, tapsiančiu svarbiausiu jūsų naujametinio derinio akcentu. Nebijokite atrodyti kitaip nei esate įpratusi - Naujųjų metų išvakarės yra tas metas, kai galite nesibaiminti eksperimentų ir naujovių.

Toms, kurios nori neišsišokti

Norite atrodyti puošniai ir šventiškai, tačiau didelis aplinkinių dėmesys nėra tai, kas jums patinka? Tokiu atveju rekomenduojame rinktis klostuotą sijoną žemiau kelių ir vienspalvę palaidinę su petnešėlėmis. Toks derinys puikiai atrodys su klasikiniais aukštakulniais bei masyvesniu aksesuaru. Šį derinį galite paversti dar šventiškesniu, pasirinkusios blizgančios medžiagos sijoną ar šilkinę palaidinę. Baltos spalvos elementai suteiks dar daugiau elegancijos ir solidumo.

Juoda maža suknelė - nesenstanti klasika

Jei visiškai neturite laiko galvoti, ką apsivilkti Naujųjų metų nakčiai, ar nejaučiate jokio noro skirti laiko pasivaikščiojimui po parduotuves, visada egzistuoja vienas variantas, kurį pasirinkusi neprašausite jokia proga. Tai - trumpa juoda suknelė, kuri spintoje virsta išsigelbėjimu. Jei norite elegancijos, aukštakulniai puikiai papildys šį derinį ir jos suteiks. Prie minimalistinės suknelės neabejotinai tiks ir išsiskiriantys savo spalvomis ar masyvumu aksesuarai.

Grįžimas į 80-uosius

Norint 80-ųjų tendencijas apibūdinti vienu žodžiu, tai būtų “perteklius”: platūs pečiai, dideli švarkai. Vieną petį dengiančias sukneles taip pat galima būtų priskirti šiam laikotarpiui. Kaip žinia, tendencijos nenumiršta - jos kas tam tikrą laikotarpį apsisuka ratu, tad, jei jaučiate potraukį 80-ųjų stiliui, 2019-ųjų išvakarės - puiki proga prisiminti šį dešimtmetį, dėvint ilgą, blizgučiais išmargintą švarką ar suknelę praplatintais pečiais.

Ne tik grožis - neužmirškite komforto

Naujųjų metų šventė įprastai sukasi apie keletą gyvenimo malonumų, aktualių kiekvienam žmogui: šokiai, maistas, šampano taurė. Besirinkdamos derinį, būtinai pagalvokite ir apie tai, kad galėtumėte jaustis patogiai. Kas norėtų dėvėti aukštakulnius, nuo kurių kojos paskausta kątik juos apsiovus? Arba aptemptą suknelę, neleisiančią suvalgyti papildomo užkandžio gabalėlio? Todėl, kad ir kaip gražiai norėtųsi atrodyti, prieš renkantis aprangos derinį, visada pagalvokite apie patogumą ir pasverkite, ar tikrai norite jį aukoti vardan grožio.  


Rašyti komentarą

Turėkite omenyje, kad komentarai bus peržiūrimi ir patvirtinami prieš viešinant.