Kokios spalvos ir raštai vyraus šį rudenį ir žiemą?

Spalvos ir raštai suteikia mūsų drabužiams gyvybės ir pasakoja mūsų gyvenimo istorijas. Kiekvieną sezoną mados ir dizaino ekspertai, semdamiesi įkvėpimo gatvės madoje, išrenka spalvas ir raštus, kurie karaliaus ateinančius sezonus. Šį šaltąjį sezoną kviečiame pasitikti ryškiai ir drąsiai vilkint populiariausias spalvas ir raštus: šviesiai geltoną, klasikinę mėlyną, granatos raudoną, raudoną, oranžinę bei žalią ir renkantis gėlėtus, laukinių gyvūnų bei vintažinius raštus.

Nors šio sezono spalvos yra itin išraiškingos, jos pasižymi universalumu ir yra atsparios laikui  – jas galėsite derinti tarpusavyje ir drabužius nešioti ne vienerius metus.

Jūros žalia jūsų spintoje

 

Tegul vasaros prisiminimai jus lydi kiekvieną dieną su žalsvai mėlyna spalva. Ją galite derinti su klasikine mėlyna arba geltona. REN PLAZA naujoje kolekcijoje pristatoma keletas stilingų ir ypatingai moteriškų drabužių derinių. Tai - megzta suknelė London su ilgomis rankovėmis ir A formos sijonu pabrėžiančių smėlio laikrodžio figūrą. Prie šios žalsvai mėlynos megztos suknelės derinkite vienspalvius aksesuarus ir ilgaaulius batus.

 

Raudona spalva – nesenstanti klasika

 

Šį rudenį ir žiemą įprastus raudonos spalvos tonus papildė šviesiai raudona ir granato raudona. Pastaroji yra tikras elegancijos ir rafinuotumo etalonas. Granato raudona yra labai universali ir puikiai atrodo prie šiltų žemės spalvų arba juodos ar ryškiai raudonos nuožmiam įvaizdžiui sukurti. Įsibėgėjus šaltiems orams sušalti neleis ši stilinga bordo megzta suknelė Gemma: pieštuko formos sijonas ir laisvesnis viršus su kimono tipo rankovėmis bei aukšta apykakle kurs romantišką savimi pasitikinčios moters įvaizdį. Granato raudona ant lūpų ir akių vokų – fatališkam ir nepamirštamam žvilgsniui!

Gėlių raštai ne tik vasarą

 

Gėlės yra klasikinis raštas, nešiojamas visus metus, tačiau ypatingai mėgiamas šiltuoju laikotarpiu. Šiais metais dizaineriai kviečia dar nepadėti gėlėtų drabužių į šalį ir derinti lengvą audinį su storesniu. Rudeninių atspalvių suknelė Autumn su skeltuku ir varpelio formos rankovėmis yra pasiūta iš vieno madingiausių audinių šį sezoną: didelės kontrastuojančių spalvų gėlės ant tamsaus pagrindo. Ją derinkite su auliniais batais kasdien arba aukštakulniais ypatingai progai.

Vintažo dvelksmas

 

Vintažinių raštų tendencija apima labai skirtingus raštus: apvalias nesimetriškas formas ir geometrines figūras bei klasikinius raštus, tokius kaip skaliko dantys ir Peislio ornamentas. Šį rudenį ir žiemą vintažiniai raštai sugrįžta dviejų ryškių tarpusavyje derančių spalvų ornamentais. Raštuotus drabužius patartina derinti su vienspalviais arba to pačio rašto drabužiais. O su moteriška marga satino palaidinė Emery su ilgomis rankovėmis ir šiek tiek aukštintu kaklu tikrai neliksite nepastebėta.

Švelnesni laukinių gyvūnų raštai

2018/2019 ruduo/žiema buvo laukinių gyvūnų raštais margintų drabužių pikas. Šiais metais toks raštas ir toliau vyrauja topuose, tačiau dabar jis – subtilesnis ir artistiškesnis, nebesistengiama tiksliai atkartoti laukinių gyvūnų raštų, o naudojami tik jų motyvai. Vienas iš subtilesnių pavyzdžių – tai minkštas raštuotas megztinis Kira.

Šį sezoną vyraus ryškios, bet neiššaukiančios spalvos ir pažįstami raštai, todėl juos derinti su jau turimais drabužiais nebus sudėtinga. O jei pritrūksite įkvėpimo, kviečiame sekti REN PLAZA  „Su kava…” skiltį ir semtis naujų idėjų bei patarimų. Nebijokite eksperimentuoti ir atrasti!


Rašyti komentarą

Turėkite omenyje, kad komentarai bus peržiūrimi ir patvirtinami prieš viešinant.