Kasdieninės, laisvalaikio suknelės populiariausios tarp mūsų klienčių

Jeigu Jums taip pat atsibodo karantino įvestas “dress kodas”, pats laikas praskaidrinti savo nuotaiką bei drabužių garderobą naujomis idėjomis. Norime pasidalinti kokios kasdieninės suknelės tapo pačiomis populiariausiomis tarp mūsų klienčių, ir ką dauguma jų rinkosi užėjus šaltukui.

Dauguma mūsų, moterų, nori atrodyti gražiai, stilingai, bei jaustis patogiai ir nevaržomai. Tokiais atvejais, rekomenduojame laisvalaikio sukneles, kurios gali būti net ir patogesnės už aptemtus ir varžančius džinsus. Nesate tuo įsitikinusi? Pabandykite laisvalaikio suknelę iš megzto audinio. Tokios suknelės dažniausiai būna minkštos ir malonios prie kūno, niekur nevaržančios bei atrodo itin stilingai šaltojo sezono metu. Jos taip pat šiltos ir dažnai būna aukštu kaklu. Esant tokiai spalvų ir stilių įvairovei – renkatis tikrai neteks nuobodžiauti. Būtent dėl šių priežasčių jos tapo klienčių mylimiausiomis.

Megzta kasdieninė suknelė, GEMMA, dabar 37,60 EUR.

Kasdienines Sukneles

Suknelė yra ilgomis rankovėmis, šiltu aukštintu kaklu, laisva per liemenį, bei pieštuko formos sijonu.

Kasdieninės megztos suknelės yra tinkamos įvairiems atvejams ir apskritai, laisvalaikio praleidimui. Su jomis atrodysite puikiai ne tik namuose, svečiuose, mieste, bet ir darbe, biuro aplinkoje. Suknelės tinka savaitgaliams, kelionėms į svečius, ir net pasivaikščiojimams. Dauguma moterų mėgsta tokio tipo suknelės, nes su jomis jaučiasi ypač moteriškai, patraukliai, ir patogiai.

Kasdieninė megzta suknelė, LONDON, dabar 38,40 EUR.

Kasdienine Suknele Ilgomis Rankovemis

Kokybiška viskozės suknelė ilgomis rankovėmis, su A formos, šiek tiek virš kelių, sijonu.

Kasdieninė suknelė, AURELIA, dabar 29,90 EUR. 

Kasdienine Midi Ilgio Suknele su Skeltuku

Suknelė ilgomis rankovėmis, pieštuko formos sijonu su stilingu praskiepu šone, bei puošnumo suteikiančiomis metalo sagutėmis.  

Dar vienas kasdieninės suknelės tipas vertas dėmesio – tai suknelė marškiniai. Suknelės marškiniai tapo ypač populiarios dėl jų universalumo ir praktiškumo. Spintoje – jos tikras išsigelbėjimas, kai nėra ko apsivilgti, arba reikia kažkur išlėkti labai greitai. Idealus drabužis, kai norisi atrodyti stilingai, įdėjus minimalias pastangas. 

Kasdieninė suknelė marškiniai, MADELEINE, dabar 29,00 EUR. 

Kasdienine Suknele Marskiniai

Suknelė marškiniai yra vidutinio ilgio, su tos pačios medžiagos dirželiu, su sagutėmis per visą ilgį, bei ilgomis rankovėmis.

Daugiau suknelių kasdienai ir laisvalaikiui, žiūrėti čia - KASDIENINĖS SUKNELĖS.

Užsiregistruok REN PLAZA naujienlaiškiui ir parsisiųsk nuolaidos kodą su EXTRA -10%. 


Rašyti komentarą

Turėkite omenyje, kad komentarai bus peržiūrimi ir patvirtinami prieš viešinant.