Ar žinai, kokia tavo mylimojo meilės kalba ir kodėl tai svarbu žinoti?

Stengiatės daryti viską, kad tik jūsų antroji pusė jaustųsi gerai, tačiau ir toliau pastebite, jog ji ir toliau burba, nervinasi ar pyksta ne ką mažiau nei anksčiau? Negalvokite, jog artimasis jūsų nevertina. Gali būti, jog tiesiog kalbate skirtingomis meilės kalbomis.

Pasak filosofijos mokslų daktaro G.Chapmano, egzistuoja penkios meilės kalbos. Išsiaiškinus, kokia yra pagrindinė jūsų antrosios pusės kalba ir išmokus ja kalbėti, santykiai neabejotinai patirs transformaciją. Taigi, kokios yra tos meilės kalbos? 

 1-oji: palaikymo žodžiai

Tai - nuolatiniai padrąsinimai, paraginimai ir pagyrimai. Šiuos dalykus dažnai girdinti jūsų antroji pusė jausis mylima ir svarbi. Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti stebėtinai lengva, tačiau tokia praktika gali būti itin sunki tiems, kurie yra pratę santūriau reikšti emocijas. 

 2-oji: laiko leidimas kartu

Savo mylimajam ar mylimajai negailite gražių žodžių ir komplimentų, tačiau juoda katė, rodos, kasdien perbėga per jūsų santykius? Gali būti, jog jūsų antrosios pusės meilės kalba yra kokybiškas laiko praleidimas drauge. Skirkite daugiau dėmesio bendrai veiklai, naujoms patirtims ir giliems pokalbiams. Planuokite kartu, kaip praleisite laiką. 

 3-ioji: dovanos

Kai kurie žmonės meilę išreiškia ir supranta dovanomis. Tokiems žmonėms yra visiškai nesvarbu, kokia yra jūsų nupirktos dovanos kaina - jie įvertins jūsų rūpestį ir pastangas. Ši meilės kalba tik iš pirmo žvilgsnio gali asocijuotis su materialumu, tačiau tai nėra tiesa. 

4-oji: paslaugos

Tai - meilės kalba, šnekanti apie smulkius kasdienius darbus, pavyzdžiui, vakarienės pagaminimą, namų aptvarkymą ar patį banaliausią šiukšlių išnešimą. Rodos, šie darbai neužima daug laiko, tačiau ir jiems atlikti turime atrasti laisvą minutę. Jei pasistengsite atrasti daugiau laisvo laiko šiems dalykams ir pastebėsite, jog santykiai su antrąja puse gerėja, labai realu, kad tai - jūsų meilės pagrindinė meilės kalba.

5-oji: fizinis prisilietimas

Paskutiniosios meilės kalbos esmė - fizinis kontaktas. Apsikabinimai, bučiniai, paėmimas už rankos - šie dalykai gali atrodyti patys paprasčiausi ir kartais nė nepagalvojame, kad to trūksta. Jei ši kalba - jūsų antrajai pusei yra pagrindinė, labai realu, jog ji pajunta meilės trūkumą, nesulaukusi iš jūsų bučinio prieš miegą ar apkabinimo, grįžus iš darbo į namus.

Rodos, viskas labai paprasta - tik penkios kalbos ir tereikia atpažinti pagrindinę, būdingą jūsų antrajai pusei. Tačiau nėra taip paprasta. Klausykitės savo artimojo ir su juo apie tai kalbėkitės - nepamirškite, jog jūsų antroji pusė gali jums su malonumu padėti tai suprasti. 


Rašyti komentarą

Turėkite omenyje, kad komentarai bus peržiūrimi ir patvirtinami prieš viešinant.