5 Populiariausi laisvalaikio kostiumai moterims

Visiškai nestebina, kad laisvalaikio kostiumai moterims tapo vieni populiariausių drabužių šiais metais. Daug laiko praleidžiant bei dirbant namuose, šie moteriški drabužiai tapo ne tik būtina kiekvienos moters garderobo dalimi, bet ir tikru išsigelbėjimu, vertinančioms patogumą ir stilių.

REN PLAZA kolekcijoje rasite įvairių kokybiškų, dviejų dalių kostiumų moterims, kurie yra ne tik stilingi, bet ir patvarūs, bei gerai nešiojasi.

Kokie laisvalaikio kostiumai buvo patys populiariausi tarp mūsų klienčių? Štai jų penketukas:

1. Laisvalaikio kostiumas moterims – LARA, dabar 55,80 EUR. Šis laisvalaikio kostiumas pasižymi gera kokybe, bei ypač minkšto ir malonaus audinio. Dėl savo išskirtinio dizaino ir spalvų, jis tapo vienu mūsų klienčių mylimiausių kostiumų šį sezoną.

Laisvalaikio kostiumas moterims internetu

2. Megztas laisvalaikio kostiumas – MAE, dabar 48,75 EUR. Dviejų dalių moteriškas laisvalaikio kostiumas su madingais raštais šonuose. Kostiumo sudėtis -  100% viskozė. 

Juodas laisvalaikio kostiumas moterims internetu

Rudas laisvalaikio kostiumas moterims internetu

3. Laisvalaikio kostiumas – Millie, dabar 46,99 EUR. Tai megztas dviejų dalių kostiumas, ypač minkštas ir patogus kasdienai. Kostiumo džemperis su kapišonu, bei kelnės su kišenėmis.

Pilkas laisvalaikio kostiumas moterims internetu

4. Stilingas laisvalaikio kostiumas – ZARIA, dabar 35,40 EUR. Dviejų dalių moteriškas komplektas, kuris yra ne tik idealus aktyviam laisvalaikiu, bet ir pasižymi madingais sezono raštais.

Stilingas moteriškas laisvalaikio kostiumas internetu

5. Juodas moteriškas kostiumas – LEXI, dabar 33,00 EUR. Šis moteriškas viskozės kostiumas susideda iš džemperio ir kelnių su kišenėmis, kurios yra ypač minkštos ir patogios. Džemperis yra šiek tiek ilgesnis nugaroje, todėl ypač mėgstamas mūsų klienčių.

Juodas moteriškas laisvalaikio kostiumas

 Daugiau kostiumų žiūrėti čia ->> Laisvalaikio Kostiumai Moterims

 


Rašyti komentarą

Turėkite omenyje, kad komentarai bus peržiūrimi ir patvirtinami prieš viešinant.