3 paprasti patarimai, kaip paruošti odą vasarai

Vasaros drabuziai sukneles sijonai sortai

Atėjus vasarai, keičiame ir drabužių garderobą - sijonai, trumpos suknelės, šortai, palaidinės, ir kiti lengvi vasariškai rūbai įsikaraliauja mūsų spintoje. Moterys žurnalų viršeliuose ir Instagramoje puikuojasi saulės išbučiuota, lygia ir natūraliai švytinčia oda. Tokią odą galite turėti ir jūs vos 3 paprastais žingsniais! Metas atidaryti nuogų kojų sezoną ir pagaliau įsigyti naują suknelę vasarai!

  1. Odos šveitimas padės pašalinti negyvas odos ląsteles

Nešvarumai, dulkės, higienos bei kosmetikos priemonės, sąlytis su drabužiais, aplinkos dalelės - tai tik nedidelė dalis veiksnių, kurie užkemša poras. Būtent dėl to yra labai svarbu reguliariai ne tik nuplauti bet ir valyti odą. Pašalinti nešvarumus, bakterijas ir negyvos odos ląsteles galite ir namuose naudodamos kosmetinį kūno šveitiklį ir šveitimo pirštinę.

Jei po ranka šveitiklio neturite, neskubėkite į parduotuvę - jį galite pasidaryti pačios iš namuose turimų produktų: galite naudoti rytinės kavos tirščius arba cukrų, o tolygiai konsistencijai išgauti pridėkite skysto medaus arba kelis šaukštus kosmetinio aliejaus (pvz.: kokosų arba argano).

Nešveiskite sausos odos, prieš tai ją būtinai sudrėkinkite ir tik paskui švelniais sukamaisiais judesiais trinkite šveitiklį. Po šios procedūros ne tik jūsų oda bus tolygesnė, bet ir poros išvalytos, o tai reiškia, kad visos kitos odos paruošimo vasarai procedūros bus veiksmingesnės.

  2. Metas pamaitinti savo odą

Odos drėkinimas yra vienas iš pagrindinių būdų sulėtinti senėjimą ir tai turėtų būti pagrindinė taisyklė, kuria vadovautis rekomenduojame bet kuriuo metų laiku. Kaitrūs saulės spinduliai ir karštis yra tokie pat pavojingi kaip ir žvarbūs vėjai ir šaltis ir gali išsausinti jūsų odą. Nepamirškite naudoti apsauginių kremų nuo saulės, o išsausėjusią odą atgaivinti natūraliais drėkinamaisiais kremais. Taip pat svarbu odą maitinti iš vidaus - sveiku maistu, pakankamu vandens kiekiu bei vitaminais. Tik taip galėsite užtikrinti visapusišką odos švytėjimą ir grožį.

  3. Naudokite odos priežiūros produktus pagal sezoną

Atėjus vasarai vertėtų iš naujo peržiūrėti turimus odos priežiūros produktus, nes temperatūros ir aplinkos pasikeitimai reikalauja pasikeitimų ir mūsų grožio rutinoje. Pavyzdžiui, vasarą odos valymas ir šveitimas turėtų būti dažnesnis dėl gausesnio prakaitavimo. Gausesnis prakaitavimas gali sukelti bėrimus, todėl karštuoju sezonu vertėtų rinktis produktus be aliejų. O saulės ir karščio išsausintą odą drėkinti balzamais, kremais ir serumais, kurie greitai įsigeria į odą ir nepalieka riebumo jausmo.

Šie trys patarimai padės ne tik pasiruošti vasarai, bet ir turėti sveikai atrodančią odą viso karštojo sezono metu. O kol šiluma ir saulės spinduliai nelepina tiek, kad galėtumėte džiaugtis įdegusia oda ir jaustis puikiai su trumpomis suknelėmis, sijonais, šortais ar palaidinėmis be rankovių, į pagalba pasikvieskite savaiminio įdegio kremus lengvam vasaros pradžios įvaizdžiui.


Rašyti komentarą

Turėkite omenyje, kad komentarai bus peržiūrimi ir patvirtinami prieš viešinant.